KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14193376
nr 1419 3376
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, Anna Jalpachik (1954-2013). Signerad. Olja på pannå, 18x23, yttermått inklusive ram: 26x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:23:18
20/9 18:15:13
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik